گروه پیش دبستان در تاریخ 3 خرداد 96 جلسه ای را با عنوان توانمندسازی و افزایش شایستگی شغلی مدیران مهدهای کودک و معرفی سیستم جامع مهد خانگی را در سالن خسروشاهی انتشارات فنی ایران برگزار کرد

گروه پیش دبستان در تاریخ 3 خرداد 96 جلسه ای را با عنوان توانمندسازی و افزایش شایستگی شغلی مدیران مهدهای کودک و معرفی سیستم جامع مهد خانگی را در سالن خسروشاهی انتشارات فنی ایران برگزار کرد

گروه پیش دبستان در تاریخ 3/3/96 جلسه ای را با عنوان (توانمندسازی و افزایش شایستگی شغلی مدیران مهدهای کودک و معرفی سیستم جامع مهد خانگی) را در سالن خسروشاهی انتشارات فنی ایران برگزار کرد.

در این نشست که اعضای انجمن ، مدیران مهدهای کودک حضور داشتند، خانم دکتر عطیه فلاح شهیدی مطالبی را تحت عنوان مهد خانگی به شرح زیر بیان داشت:

مهدخانگی یک سیستم جامع است که به عنوان یک ابزار کامل و استاندارد، تمام آموزشهای مربوط به سنین پیش از دبستان (از صفر تا 5 سالگی) را به تفکیک 2 گروه سنی ارائه میکند.

 بسته های آموزشی مهدخانگی، برنامهای برای تمامی روزها دارد و به شما کمک میکند یک آموزش کامل و استاندارد و تمام عیار را برای کودکان فراهم کنید و خیالتان راحت باشد که کودکان شما، تمامی آموزشهای مورد نیاز در محورهای رشدی را دریافت کرده و از این سن بهترین بهره و استفاده را برده اند. با استفاده از این بسته‌ آموزشی کودک در تمامی زمینههای رشد (شناختی، عاطفی و اجتماعی، جسمانی، کلامی، حرکتی و خلاقیت) به طور جامع رشد میکند و شما با اجرای آن دیگر لازم نیست نگران این باشید که در آموزش کودکان کوتاهی کرده اید.

این برنامه دارای راهنمای مربی، کارتهای بازی و برنامه روزانه ترکیبی و تم محور می باشد. برای هر ماه دو تم موجود است و برنامه به صورت ترکیبی از تمام فعالیتهای رشد محور به صورت روزانه می باشد

اجرای برنامه به دلیل ترکیب متوازن و هماهنگ تمامی فعالیتهای رشدی بسیار راحت و جذاب است و در عین حال مربی با خلاقیت خود می تواند فعالیتها را کاملتر کند .

با اجرای این برنامه استاندارد، شما در هر روز فعالیتهای آموزشی در تمام محورهای رشد را اجرا میکنید. نکته بسیار مهم این است که فعالیت ها دارای ترتیب و توالی متناسب با سن و استاندارد های آموزشی هستند و نیازی نیست مربی خودش بخواهد به دنبال فعالیتها بگردد و امکان اشتباه کاملا برطرف شده است.

 


.............................................

.............................................  نظرتان درباره چگونگی عملکرد وب سایت چیست؟.............................................

بازدید از این صفحه : 224 مرتبه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به انجمن پژوهاش های آموزشی پویا می باشد.
طراحی و پیاده سازی : هست نما